המרכז הישראלי לבדיקות קרינה

חייגו עכשיו:

התקשרו להזמנת בדיקת קרינה

ייעוץ קרינה – אנו מבצעים סקרי קרינה לכל פרוייקט בכל הארץ

עיקר המפגעים מקרינת חשמל נוצרים מעמודי חשמל בעלי מתח גבוה

קרינה סלולרית היא אחת מסוגי הקרינה שאנו נחשפים אליה במשך רוב שעות היום

בדיקת קרינה

אנו עושים בדיקות קרינה לכל סוגי הקרינה האפשריים על ידי המכשירים המתקדמים ביותר שיש לשוק להציע בנוסף אנחנו גם משווקים את מכשירי המדידה לכל דורש בכדי שיוכל לעשות בדיקת קרינה בכל מקום שבו ירצה לעשות בדיקה.

מטרתנו העיקרית היא לעלות את המודעות בנושא הקרינה לכל תושבי ישראל בכל דרך אפשרית, כיום ישנו חשש כבד שהקרינה האלקטרומגנטית הבלתי מייננת היא הרבה יותר מסוכנת ממה שהעריכו בתחילת שנות 2000 ושחשיפה קבועה לקרינה יכולה לפתח סרטן בגוף האדם ובכך ליצור מגפה חסרת תקדים בישראל.

כשאנחנו לא מרגישים בטוב אנחנו פונים למומחה בתחום,במקרה שאנחנו חולים אנחנו פונים לרופא המשפחה ואז הוא יוכל לאבחן את הבעיה ולהציע לנו טיפול שמתמקד בבעיה הספציפית שלנו, אותו הדבר קורה שאנחנו עושים בדיקת קרינה, ברגע שישנו חשש לחשיפה ממושכת לקרינה אנחנו פונים למומחה בתחום שבמקרה הזה נקרא "מודד קרינה" בכדי שיאבחן את המקום ויוכל להסביר לנו מהו הטיפול הטוב ביותר למקרה הספציפי שלנו.

בדיקת קרינה

מתי צריך לעשות בדיקת קרינה ?

אפשר לומר שעניין הזמן תלוי בבן אדם עצמו שמזמין את הבדיקה, הקרינה הרי נפלטת מכמה מקורות שונים ויכולה להשפיע גם בצורות שונות על אנשים שונים,כך שאין פה באמת מדד מסוים מתי צריך לבדוק, אבל אנחנו כן יכולים להבין שבדיקת קרינה היא כמו בדיקה אצל הרופא שיניים, אנחנו הולכים לרופא שכואב לנו משהו בשיניים, זה פועל על אותו עיקרון בבדיקת קרינה – מתי שישנו חשש אמיתי שאותו אדם מוקף במוצרים או גורמים הפולטים קרינה אלקטרומגנטית בלתי מיינת שיכולים להזיק לבריאותו.

מה זה בעצם בדיקת קרינה ?

אנו מתמחים בבדיקות עבור כל הלקוחות מכל מקום בארץ, הכל כמובן בהתאם לצרכים ולדרישות הלקוח אנו מבצעים בדיקת קרינה מסוג:

  • בדיקת קרינה מיקרוגל.
  • בדיקת קרינה אינטרנט אלחוטי-מראוטר
  • בדיקת קרינה ממחשב נייד .
  • בדיקת קרינה טלפון נייד
  • בדיקת קרינה מאנטנות סלולריות .
  • בדיקת קרינה מעמודי מתח גבוה.
  • בדיקת קרינה לוחות חשמל.
  • בדיקת קרינה בדק בית.
  • בדיקת קרינה מעורקי תקשורת.


תוצאות בדיקת הקרינה ינותחו על פי התקנים המקובלים בארץ ובעולם עד לבחינת רמת החשיפה של האנשים באיזור לקרינה האלקטרומגנטית.

אם יש לכם שאלות נוספות בנוגע לבדיקת הקרינה או בכל דבר הקשור לנושא הקרינה התקשרו אלינו או צרו עימנו קשר ונשמח לענות לכם עליהם לייעוץ ראשוני ללא תשלום, או להזמנת בדיקת קרינה ביתית אנא מלאו את הטופס, ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי (עד 24 שעות)

ייעוץ קרינה – אנו מבצעים סקרי קרינה לכל פרוייקט בכל הארץ

עיקר המפגעים מקרינת חשמל נוצרים מעמודי חשמל בעלי מתח גבוה

קרינה סלולרית היא אחת מסוגי הקרינה שאנו נחשפים אליה במשך רוב שעות היום