המרכז הישראלי לבדיקות קרינה

חייגו עכשיו:

התקשרו להזמנת בדיקת קרינה

ייעוץ קרינה – אנו מבצעים סקרי קרינה לכל פרוייקט בכל הארץ

עיקר המפגעים מקרינת חשמל נוצרים מעמודי חשמל בעלי מתח גבוה

קרינה סלולרית היא אחת מסוגי הקרינה שאנו נחשפים אליה במשך רוב שעות היום

מיגון קרינה

כל אחד שיש לו טיפה רקע בתחום הקרינה יוכל לומר בוודאות שאנו חשופים כמעט כל יום ביומו לקרינה אלקטרומגנטית. אז השאלה הנשאלת היא כמובן: "מה אפשר לעשות?"

בדיקת קרינה

מיגון קרינה – יש דבר כזה ?

מיגון קרינה הוא למעשה המושג הכללי של איך האדם הפשוט יכול למגן את עצמו ואת משפחתו מפני הקרינה האלקטרומגנטית, ישנם כמה אמצעים שונים להתגונן ולמעשה למנוע את החשיפה שלנו לקרינה,כמו במוסך ברגע שמגיעה מכונית עם תקלה, הדבר הראשון שהמכונאי עושה זה להבין ממה התקלה נוצרת, ורק לאחר מכן הוא מתחיל לעבוד עליה.
נושא הקרינה דומה בחלקו לסיפור המוסך, בכדי למצוא מהו מיגון קרינה הטוב ביותר בשבילנו אנחנו צריכים להבין מהי "התקלה" זה אומר שצריך להבין ממה נוצרת התקלה – מכיוון שלכל תקלה ישנו פיתרון אחר לכן בדרך כלל הדבר הראשון שמרבית האנשים עושים זה מיגון קרינה. במקרה של נושא הקרינה צריך קודם כל לעשות בדיקת קרינה ורק אם במידה ונתגלו חריגות קרינה במקום אז מחפשים פתרונות בתחום מיגון הקרינה.

מיגון קרינה – מהם הפיתרונות ?

לאחר שהבנו מהו אותו גורם הפולט קרינה נוכל לשייך לו איזה מיגון קרינה אנו צריכים.
לדוגמא: בבית מסוים צורכים כמות נכבדת של חשמל וכתוצאה מכך הארון חשמל עובד במלוא הכוח ולכן פולט קרינת חשמל גבוהה יותר-הפיתרון הטוב ביותר במקרה הספציפי הזה הוא לכסות את ארון החשמל בחומר הקרוי "עופרת" מכיוון שזהו החומר היעיל ביותר לחסימת קרינה מסוג ELF (קרינה הנקראת קרינת חשמל)
דוגמא נוספת לפתרון מיגון קרינה: הפלאפון פולט קרינה גבוהה משאר הפלאפונים ומחמם לנו את האוזן תוך מספר רגעים, במקרה זה ישנם כמה פיתרונות:

1.להחליף לפלאפון שפולט פחות קרינה
2.להשתמש כמה שפחות במכשיר
3. לדבר תמיד ברמקול
4. לקנות אוזניות אוויר שנועדו להרחיק את הקרינה מהמוח שלנו.

מיגון קרינה – תנו למקצוענים לעזור לכם.

רצוי שכל אחד ייקרא ויחקור קצת יותר בנושא הקרינה האלקטרומגנטית במיוחד לאור העובדה שאנו סופגים אותה יום ביומו במשך כל ימות השנה,רק כך נוכל לדעת כיצד לעשות מיגון קרינה בצורה הטובה ביותר מכיוון שנדע איך להמעיט את החשיפה שלנו לקרינה,אך מכיוון שאי אפשר לצפות שכל אחד בישראל יידע את כל נושא הקרינה על בוריה, דברו עם איש מקצוע-אדם שנמצא בתחום, מבין על הוא מדבר, והכי חשוב אדם שנושא הקרינה קרוב לליבו ומבין את החשיבות של הנושא.

אם אתם רוצים לקבל עוד מידע אודות מיגון קרינה ומציאת פיתרונות בכל הקשור להפחתת חשיפת הקרינה תוכלו ליצור איתנו קשר ובדף צור קשר ונשמח לעזור לכם לבחור מיגון קרינה שיתאים לכם.

 

ייעוץ קרינה – אנו מבצעים סקרי קרינה לכל פרוייקט בכל הארץ

עיקר המפגעים מקרינת חשמל נוצרים מעמודי חשמל בעלי מתח גבוה

קרינה סלולרית היא אחת מסוגי הקרינה שאנו נחשפים אליה במשך רוב שעות היום