ייעוץ קרינה – אנו מבצעים סקרי קרינה לכל פרוייקט בכל הארץ

עיקר המפגעים מקרינת חשמל נוצרים מעמודי חשמל בעלי מתח גבוה

קרינה סלולרית היא אחת מסוגי הקרינה שאנו נחשפים אליה במשך רוב שעות היום

קרינה פלאפון

כיום כבר נושא הקרינה האלקטרומגנטית הנפלטת מהפלאפון אינו מוטל בספק, אפילו על גבי האריזה של מכשיר הסלולר שלנו רשום במפורש:

“מכשיר זה הינו פולט קרינה בלתי מייננת”

את אותו המשפט נוכל למצוא על עוד מכשיר חשמלי שנוכל לרכוש בחנות וזהו מכשיר המיקרוגל!
מכשיר הסלולר שאנחנו מצמידים לראש כל יום שצמוד אלינו כל היום פולט את אותם גלי מיקרו לקטרומגנטיים בדיוק כמו המיקרוגל שנמצא אצלנו במטבח שבזכותו אנו מחממים את האוכל שלנו. (מומלץ לעשות בדיקות קרינה למכשירי חשמל שאנחנו קונים)

כך שמהיום אפשר לומר: פלאפון=מיקרוגל

מיקרוגל נועד לחמם אוכל ולא המוח שלנו, בכדי למנוע את זה המציאו את הפטנט של “אוזניות אוויר “.

ישנם הרבה מוצרים בשוק שמבטיחים למנוע את החשיפה שלנו לקרינה האלקטרומגנטית, דוגמא ידועה למשל היא מדבקה נגד קרינה – שבה היוצרים מבטיחים לנו שעל ידי הדבקת מדבקה על מכשיר הסלולר שלנו הקרינה תפחת וכך גם החשיפה שלנו אליה,דבר זה הוא מגוחך לחלוטין מהסיבה שמכשיר הסלולר שלנו ימשיך לפלוט קרינה בדיוק במידה שבה הוא צריך על פי מיקומו,מצבו,ויכולת השידור שלו- אף מדבקה נגד קרינה לא תוכל לחסום את הקרינה מהסיבה שהקרינה היא למעשה התקשורת של הפלאפון עם האנטנה שממנה הוא מעביר את שידור השיחה.

לעומת זאת אוזניות אוויר אינם נועדו להעלים את הקרינה – כי ברגע שנעשה את זה אנחנו למעשה מבטלים את מטרת הפלאפון שהיא לקבל וליצור שיחות אלחוטיות.
אוזניות אוויר נועדו למנוע את החשיפה של הקרינה האלקטרומגנטית מהמוח שלנו שהוא כידוע המקום החשוב ביותר בגופנו.

מה זה אוזניות אוויר?

אוזניות אוויר הן למעשה אוזניות לכל דבר,כמו שיש אוזניות נוקיה או אוזניות של סוני כך יש אוזניות אוויר,ההבדל היחידי בין אוזניות רגילות לפטנט אוזניות אוויר הוא ההולכה של גלי הקול.
אוזניות אויר בנוית בצורה כזו שגל הקול עובר דרך צינוריות ללא כבלים חשמליים/מתכתיים שכידוע מוליכים קרינה ויכולים לשמש כאנטנה בפני עצמם ובכך למרכז ולהגביר את הקרינה האלקטרומגנטית ולכן אוזניות אוויר מונעות מהקרינה להגיע ישירות למוח שלנו!

אוזניות אוויר – איכות הקול

אוזניות אוויר מאפשרות לשמוע ולדבר באיכות הסאונד הטובה ביותר שיש כיום לשוק האוזניות להציע.
האוזניות הן אוזניות סטריאופוניות משמע אומר שכל אוזן מקבלת אוזנייה ולכן אנחנו נוכל להיות מרוכזים יותר בשיחה או בשיר שרצינו לשמוע,בנוסף בתוך האוזניות מובנים רמקולים ייחודיים ששומרים על איכות הקול ומעבירים אותו בצורה חלקה דרך הצינוריות אל האוזן שלנו באיכות מעולה.

אוזניות אוויר הן הפיתרון המושלם לבעיית הקרינה מהפלאפון כך שאם גם אתם רוצים לדבר בפלאפון ללא חשש להיחשף לקרינה האלקטרומגנטית כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור עמנו קשר ולהזמין אוזניות אוויר עוד היום.

ייעוץ קרינה – אנו מבצעים סקרי קרינה לכל פרוייקט בכל הארץ

עיקר המפגעים מקרינת חשמל נוצרים מעמודי חשמל בעלי מתח גבוה

קרינה סלולרית היא אחת מסוגי הקרינה שאנו נחשפים אליה במשך רוב שעות היום