ייעוץ קרינה – אנו מבצעים סקרי קרינה לכל פרוייקט בכל הארץ

עיקר המפגעים מקרינת חשמל נוצרים מעמודי חשמל בעלי מתח גבוה

קרינה סלולרית היא אחת מסוגי הקרינה שאנו נחשפים אליה במשך רוב שעות היום

קרינה אלקטרומגנטית

קרינה אלקטרומגנטית היא בעצם אנרגיה המתפשטת במרחב בצורה של גלים המאופיינת בשדות חשמליים ומגנטיים,אפשר למדוד את הקרינה האלקטרומגנטית ואת השדות החשמליים שלה על ידי המכשירים המתאימים. 

לאחרונה אפשר לשמוע יותר ויותר על מחקרים חדשים המתפרסמים בתקשורת בנוגע לסכנה מפני הקרינה אלקטרומגנטית הנפלטת ממכשירים חשמליים , אנטנות , פלאפונים , עמודי חשמל וכ”ו. 

בדיקות קרינה הן למעשה בגדר סוג של “ביטוח” מפני שעד היום אף מחקר לא באמת קבע חד משמעית מהי אותה השפעה של קרינה אלקטרומגנטית על גופנו (למרות החשש החמור שקרינה היא אחד הגורמים המרכזיים לפיתוח סרטן בגוף). 

קרינה אלקטרומגנטית

מהי למעשה אותה קרינה אלקטרומגנטית?

אותם “פולטי קרינה” רק מתרבים במשך הזמן ואנו מגיעים לנקודת זמן שבה קרינה האלקטרומגנטית מקיפה אותנו במשך רוב שעות היממה – אם זה מהבוקר שאנו מכבים את השעון מעורר שלנו עד שאנו מגיעים למשרד שבראש הבניין נמצאת אנטנה סלולרית ששם אנו יושבים על המחשב עם אינטרנט אלחוטי שמקורו דרך “הראוטר” שנמצא בחדר ומשם אנו חוזרים הביתה ומחממים את ארוחת הערב במיקרוגל בזמן שאנו עושים שיחה בטלפון האלחוטי של הבית, וכל זה מבלי להזכיר את הפלאפון (מכשיר סלולרי) שנמצא עלינו בכל שעות היום וחלקנו אף בלילה,כל אלה פולטים קרינה אלקטרומגנטית שאותה אנו סופגים כל יום במשך השבוע כל השנה… 

כל המכשירים שהוזכרו כאן פולטים קרינה אלקטרומגנטית – שעון, אנטנה, מחשב, ראוטר, מיקרוגל, טלפון אלחוטי, מכשיר סלולרי. וישנם עוד הרבה דוגמאות שנוכל לתת מתוך סדר היום שלנו למכשירים שפולטים קרינה אלקטרומגנטית. 

קרינה אלקטרומגנטית החלוקה

זה בלתי אפשרי לבטל את מה שהיה ולכן לא נוכל להחליט שמהיום לא מייצרים מיקרוגלים לדוגמא מכיוון שזהו מוצר נצרך בדיוק כמו שפלאפון הוא מכשיר נצרך-זוהי קידמה וקידמה אי אפשר לעצור,אבל אין זה אומר שצריך להעלים עין מהתופעות השליליות שיכולות להיווצר לנו מאותה קידמה, קרינה אלקטרומגנטית היא תופעה שלילית אך הכרחית. 

בדרך כלל מפרידים את הקרינה האלקטרומגנטית לשני סוגים: 

1.קרינה אלקטרומגנטית בלתי מייננת הנקראת קרינה מסוג RF –קרינה הנובעת מחשמל
2.קרינה אלקטרומגנטית בלתי מייננת הנקראת קרינה מסוג ELF – קרינה הנובעת מגלי מיקרו

בקרינה מגלי המיקרו נוכל למצוא את מכשירי הסלולר,מיקרוגלים,טלפונים אלחוטיים,מסכי מחשב,ראוטרים,ועוד… 

ובקרינה מהחשמל נוכל למצוא את ארונות החשמל, מתח גבוה, שנאים, רשת החשמל, אל-פסק, מכשירי חשמל ,חימום תת רצפתי ועוד… 

על פי המחקרים לשנת 2010 קרינה אלקטרומגנטית מסוג RF הנובעת מחשמל היא למעשה משפיעה ומסוכנת יותר לגוף האדם מאשר הקרינה מסוג ELF שנובעת מגלי מיקרו. 
אך חשוב להבהיר שמחקרים אלו נעשו לפני מספר שנים בזמן שמכשירי הסלולר ושאר המוצרים הבולטים היום בשוק היו עוד בחיתוליהם לכן חשוב שניקח את זה לתשומת ליבנו. 

הפיתרון המושלם לנושא קרינה סלולרית הוא לדבר בסלולר עם אוזניות נגד קרינה או בשם אוזניות אוויר , אם תדברו עם אוזניות אוויר תורידו ב95% מהקרינה הסלולרית שחודרת לכם למוח וזאת עובדה !  

ייעוץ קרינה – אנו מבצעים סקרי קרינה לכל פרוייקט בכל הארץ

עיקר המפגעים מקרינת חשמל נוצרים מעמודי חשמל בעלי מתח גבוה

קרינה סלולרית היא אחת מסוגי הקרינה שאנו נחשפים אליה במשך רוב שעות היום