המרכז הישראלי לבדיקות קרינה

חייגו עכשיו:

התקשרו להזמנת בדיקת קרינה

ייעוץ קרינה – אנו מבצעים סקרי קרינה לכל פרוייקט בכל הארץ

עיקר המפגעים מקרינת חשמל נוצרים מעמודי חשמל בעלי מתח גבוה

קרינה סלולרית היא אחת מסוגי הקרינה שאנו נחשפים אליה במשך רוב שעות היום

קרינה סלולרית

נושא הקרינה הוא נושא מורכב עם מגוון תתי נושאים בתוכו,אך יש נושא אחד ספציפי שהוא חשוב אולי אפילו החשוב ביותר והוא נושא "קרינה סלולרית".

אין כמעט אדם בישראל שאין לו את מכשיר הפלא הזה – תמיד זמין,תמיד בקשר,ותמיד מעודכן… הכל נכון רק שהבעיה מתחילה במילה "תמיד".

קרינה סלולרית – מה זה אומר

עולם הסלולר עדיין נמצא בגדר פיתוח והוא נמצא בגדר חידוש כל הזמן,גם למדענים קשה לעקוב אחר כל ההתפתחויות מכיוון שיש הרבה משתנים במשוואה,בנוסף חברות הסלולר לא בדיוק מעוניינות לעזור בנושא כי הם אלה שמוכרות לנו את המוצרים האלה,ולכן נוצר הרבה חלל במקום שבו אמור להיות מידע ולנו הצרכנים נותר רק לקוות לטוב ולעשות בדיקות קרינה.

קרינה סלולרית – איך זה עובד ?

מכשיר הסלולר שלנו פולט קרינה סלולרית או במילים אחרות הסלולר שלנו פולט קרינה אלקטרומגנטית בלתי מייננת זאת עובדה, גם אם אנחנו לא מדברים כרגע במכשיר הסלולר זה לא אומר שהמכשיר לא פולט קרינה, לפחות פעם בשעה (בדרך כלל הרבה יותר) מכשיר הסלולר "מחפש" לאיזה אנטנה סלולרית הוא הכי קרוב כדי שהוא יצטרך "להתאמץ" כמה שפחות בשליחת התדר שלו, ולכן המכשיר ממשיך לפלוט קרינה סלולרית גם שהוא לא במצב שיחה או שליחת הודעה, כמו שכבר אמרנו המצב לא היה נורא כל כך אם היינו סופגים קרינה כזאת פעם בשבוע או אולי אפילו פעם ביום – אבל הבעיה היא שאנחנו לא עוזבים את הסלולר לרגע – וכשזה קורה אנחנו ישר מחפשים להחזיר אותו אלינו, אין מה לעשות צריך להודות באמת – אנחנו מכורים!

קרינה סלולרית מסוכנת או לא ?

כיום ישנם יותר ויותר מחקרים שמראים ששימוש מוגבר בסלולרי מגביר את הסיכויים לחלות בסרטן והם מוסיפים המלצות להפחית את השימוש בסלולר וכל מיני איסורים למינהם שנועדו להגן על הצרכן התמים,מכשיר הסלולר הוא בגדר סכנה גם לפי משרדי הממשלה שאינם רוצים לקחת חלק בסימני השאלה הללו.

הפיתרון המושלם לנושא קרינה סלולרית הוא לדבר בסלולר עם אוזניות נגד קרינה או בשם אוזניות אוויר, אם תדברו עם אוזניות אוויר תורידו ב95% מהקרינה הסלולרית שחודרת לכם למוח וזאת עובדה !

ייעוץ קרינה – אנו מבצעים סקרי קרינה לכל פרוייקט בכל הארץ

עיקר המפגעים מקרינת חשמל נוצרים מעמודי חשמל בעלי מתח גבוה

קרינה סלולרית היא אחת מסוגי הקרינה שאנו נחשפים אליה במשך רוב שעות היום